Krūtinės didinimas. Krūtų didinimo operacija

Krūties grožis labai priklauso nuo jos dydžio. Daugelis žmonių su tuo sutinka, tačiau ne visi gali pasigirti gerais prigimtiniais sugebėjimais. Jauname amžiuje merginos dažniau nepatenkintos pieno liaukų dydžiu, o vyresnės moterys – forma. Plastinė chirurgija ir krūtų didinimas gali padėti koreguoti su amžiumi susijusius pokyčius ir įgimtas savybes.

normalus krūtų dydis

Krūtų didinimas estetinės chirurgijos pagalba kartais sukelia prieštaringų reakcijų, tačiau, nepaisant to, šiandien tai jau nieko nenustebins. Ideali moters forma suteikia jai ne tik pasitikėjimo savimi ir aukštą savigarbą, bet ir žavinčius aplinkinių žvilgsnius, daugybę komplimentų ir dėmesio. Nepriklausomai nuo to, kokį įvertinimą tai sukelia krūtų padidėjimas, sprendimą dėl tokios operacijos būtinumo priima tik pati moteris. O šiuolaikinės plastinės chirurgijos ir krūtų didinimo technika užtikrina ne tik efektyvų rezultatą, bet ir saugumą tiek pieno liaukoms, tiek visam kūnui. Inovatyvūs implantai gaminami iš ypač patvarių medžiagų, kurias gerai priima audiniai, kurios puikiai prisitaiko prie kūno ir tampa viena su juo.

Krūtinės didinimas. Nuotraukos prieš ir po operacijos

prieš ir po krūtų didinimo

Krūtų didinimas: pagrindinė informacija apie implantus

Krūties dydžio padidėjimas medicinos kalboje tai vadinama „endoprotezavimu". Šiandien krūtų didinimas – tai implantų įsodinimas į pieno liauką, leidžiantis reguliuoti dydį ir formą. Verta trumpam sugrįžti į istoriją ir palyginti krūtų padidėjimą praeityje ir dabartyje.

Iki šiol dalis pacientų klaidingai mano, kad krūtų didinimas implantais yra gana pavojinga procedūra. Daugelis žmonių prisimena, kad anksčiau krūtys buvo didinamos injekcijomis, per kurias pieno liauka buvo užpildoma silikonu ar geliu. Šis būdas negarantavo ilgalaikio rezultato – gelis pasklido, blogai įsišaknijo, sukėlė uždegimą. Padidėjimo poveikis buvo trumpalaikis, o po jo prireikė papildomos terapijos neigiamoms pasekmėms pašalinti. Tačiau visa tai jau praeitis – šiuolaikiniai plastikos chirurgai taiko krūtų endoprotezavimo (padidinimo) metodą, kuris eliminavo injekcijos metodo riziką ir trūkumus.

Krūtų didinimas implantais suteikia ne tik garantuotą efektą, bet ir apskritai šios procedūros saugumą. Implantai tvirtai pritvirtinami audiniuose, nesukelia organizmo atmetimo ar alerginių reakcijų, leidžia pasiekti natūralų ir estetinį rezultatą.

Klinikiniai tyrimai įrodė, kad šiuolaikiniai implantai yra visiškai patikimi. Jie gali atlaikyti beveik bet kokią traumą, o tai reiškia, kad net ir išskirtiniais atvejais stipriai nukritus ar smūgiuojant į krūtinės sritį, protezai nesprogs, nesideformuos ir neišsiskleis. Be to, gelinis implantų užpildas yra toks tankus, kad tiesiog fiziškai negali pasklisti po visą kūną.

Šiuolaikiniai krūtinės didinimui naudojami implantai skirstomi į anatominius ir apvalius. Pirmieji leidžia pasiekti kuo natūralesnį rezultatą, nes imituoja tikrąją pieno liaukų formą, antrieji sukuria gražią apvalią aukštų ir „jaunatviškų" krūtų formą. Implantų tūris gali būti įvairus: nuo 80 ml iki 800 ml, kas leidžia parinkti kiekvienai moteriai tinkamiausią implantą ir atlikti krūtų padidėjimas 2 dydžiais ir dar.

Krūtų didinimas: paruošimas ir reabilitacija

Krūtų didinimas reikalauja tam tikro pasiruošimo. Prieš didinimo procedūrą pacientui atliekama eilė tyrimų ir atliekama diagnostika. Šių veiksmų tikslas – patvirtinti, kad krūtų didinimo operacija moteriai nesukels neigiamų pasekmių.

Turėtumėte būti atsargūs, jei klinika nepasiūlė jums jokių išankstinių tyrimų! Jei klinika yra pasiruošusi atlikti norimą operaciją tiesiogine prasme šiandien ar rytoj, netikėkite tokiais gydytojais, nes krūtų didinimas turėtų būti atliekamas tik atlikus apžiūrą, tuomet galima garantuoti sėkmingą operacijos rezultatą ir saugumą sveikatai.

Be išankstinių tyrimų, gydytojas turi informuoti pacientą apie įvairius apribojimus, kurių reikia laikytis prieš ir po operacijos. Pavyzdžiui, būtina laikinai nutraukti tam tikrų vaistų, turinčių įtakos kraujo krešėjimui, vartojimą. Daugelis gydytojų primygtinai reikalauja visiškai mesti rūkyti ir alkoholio vartojimą likus bent 2 savaitėms iki operacijos. Labai svarbu prieš operaciją atlikti svorio korekciją, jei ją planuojate, nes. . . po jo staigūs svorio pokyčiai gali neigiamai paveikti galutinį rezultatą. Apskritai priešoperaciniame pokalbyje su chirurgu būtina išsamiai pasikalbėti apie vartojamus vaistus, gyvenimo būdą, žalingus įpročius, lėtines ligas ir kitus niuansus, turinčius įtakos operacijos rezultatui.

Plastikinis krūtų didinimas reiškia dar vieną svarbų parengiamąjį etapą – implanto pasirinkimą, taip pat jo įrengimo vietą ir prieigos būdą. Šie sprendimai paprastai priimami kartu su paciente, priklausomai nuo daugelio veiksnių: ar moteris planuoja gimdyti ir žindyti, kokio rezultato tikisi, pacientės natūralių fizinių savybių ir kt.

Reabilitacijos laikotarpiu po augmentacijos operacijos reikia dėvėti specialius kompresinius drabužius, kurie pagreitina ir pagerina atsigavimo laikotarpį. Patalynės parinkimu turėtumėte pasirūpinti iš anksto, o specialistai mielai jums padės.

Pirmosiomis dienomis po endoprotezavimo pieno liaukos gali skaudėti ir atrodyti per didelės, tačiau pašalinus patinimą apimtys sumažės. Skausmas taip pat praeina per 8-10 dienų po operacijos ir, jei reikia, gali būti lengvai numalšinamas nuskausminančiais vaistais. Pooperacinių randų sustorėjimas ir paraudimas per pirmuosius du mėnesius po krūtų didinimo yra normali organizmo reakcija per 5-8 mėnesius jie pabals ir taps beveik nepastebimi.

Šiuolaikinėje klinikoje ypatingas dėmesys skiriamas bet kokiai chirurginei intervencijai, įskaitant mammoplastiką. Krūtų didinimas atliekamas laikantis visų standartų, kruopščiai pasiruošus ir reabilitacijos laikotarpiu. Rūpinimasis pacientu visada yra tikrų specialistų prioritetas.

Krūtų didinimas: chirurginio metodo ir implanto įdėjimo vietos pasirinkimas
Sėkmingas krūtų didinimas labai priklauso nuo teisingo implanto montavimo vietos pasirinkimo ir chirurginio požiūrio, leidžiančio chirurgui „patekti" į šią vietą. Pasirinkta krūtų didinimo metodai daugiausia lemia, koks bus rezultatas, kur bus randai, ar moteris išsaugos galimybę maitinti krūtimi ir pan.

Implantą galima montuoti:

  • Po raumeniu – implantas yra patikimai apsaugotas krūtinės raumens ir pačios pieno liaukos audinių, o tai neleidžia jam palpuoti ir pasislinkti.
  • Po didžiojo krūtinės raumens fascija – metodas suteikia papildomą implanto fiksaciją.
  • Po liaukiniu audiniu – naudojamas, kai yra pakankamas minkštųjų audinių tūris ir mažas pieno liaukų dydis.
  • Taikant kombinuotą metodą dviejose plokštumose, kai viršutinė implanto dalis montuojama po didžiuoju krūtinės raumeniu, o apatinė – po liaukiniu audiniu. Kai kurie ekspertai mano, kad šis metodas leidžia patikimai pritvirtinti implantą ir užkirsti kelią jo palpacijai.
galimybė įdiegti implantus

Metodo pasirinkimą įtakoja pacientės fiziniai duomenys: pieno liaukų padėtis, suglebusios krūtys (ptozė), odos elastingumas ir stangrumas, krūtinės raumenų išraiška ir kt.

Krūtų didinimas atliekamas per pjūvius, kurių vieta vadinama chirurginiu būdu. Siekiant užtikrinti, kad pooperacinis siūlas nebūtų matomas smalsiai akiai, pjūviai dažniausiai daromi natūraliose kūno raukšlėse. Yra trys krūtų didinimo operacijos prieigos būdai.

Labiausiai paplitęs, patogiausias ir mažai traumuojantis prieigos būdas yra intramamalinis pjūvis. Kaip rodo pavadinimas, chirurgas pjūvį padaro po pieno liauka natūralioje kūno raukšlėje ir suteikia jam geriausią įmanomą vaizdą ir prieigą. Tokiu būdu krūties audinys praktiškai nepažeidžiamas, pooperacinis randas vos pastebimas ir paslėptas nuo pašalinių akių.

Periareolinis (peripapiliarinis) pjūvis daromas palei areolės kraštą, puikiai paslepia pooperacinį randą ir užtikrina gerą prieigą chirurgui, tačiau ne taip dažnai naudojamas, nesTinka tik moterims, kurios po operacijos neplanuoja nėštumo. Pjūvis šalia spenelio nupjauna pieno latakus ir maitinimas krūtimi tampa neįmanomas.

Kitas prieigos būdas, leidžiantis patikimai paslėpti randą, yra pažasties pjūvis. Tačiau jis naudojamas retai, nes. . . dėl didelio atstumo tarp pažasties ir pieno liaukos chirurgui sunku patekti į intervencijos sritį.

dydžių tipai krūtų didinimui

Kiek kainuoja krūtų didinimas?

Kiek kainuoja krūtų didinimo operacija?  klausimas, kuris nerimauja daugeliui pacientų. Krūtų didinimo išlaidos nėra pigu, o žemos tokios operacijos kainos turėtų veikiau sunerimti, nei džiuginti. Galite naudoti nekokybiškus implantus, pasenusią įrangą ir medžiagas arba operaciją atlikti pas pradedantį chirurgą – visa tai žymiai sumažins krūtų padidėjimas. Kaina operacija bus gana patraukli, tačiau žymiai padidėja komplikacijų ir nepatenkinamų rezultatų rizika. Beje,  krūtų didinimas sostinėje ne visada kainuoja daugiau nei regionuose, nes operacijos kaštai visur beveik vienodi. Tačiau sostinėje teikiamų paslaugų kokybė dažnai yra daug aukštesnė nei regione krūtų didinimo klinikos.

Krūtų didinimas, į kurio kainą įeina ir implantų kaina, reikalauja kruopštaus pasiruošimo, patirties ir aukštos kvalifikacijos chirurgų, moderniausios įrangos naudojimo, kokybiškos nejautros ir medžiagų. Todėl nereikėtų taupyti savo grožiui, o ypač sveikatai.

Kiekvienai pacientei klinika parengia individualią krūtų korekcijos programą, kuri apima parengiamąjį laikotarpį, chirurginę intervenciją, reabilitaciją. Operacijos kainą dažniausiai apskaičiuoja chirurgas pirmosios nemokamos konsultacijos metu. Šiuolaikinė klinika padengia pradines išlaidas, todėl galite nemokamai apsilankyti pas plastikos chirurgą, kuris išsamiai papasakos apie visus krūtų didinimo niuansus, parinks Jums implantą ir patars visais klausimais.

Krūtų didinimo operacija – tai ne tik pieno liaukų formos ir dydžio keitimas. Tai galimybė bet kuriai moteriai tobulėti, atsikratyti rūpesčių dėl savo išvaizdos, rasti harmoniją. Remiantis apklausomis, daugelis merginų laiko save nelaimingomis dėl to, kad jos nėra patenkintos pieno liaukų apimtimi ir forma, ir mano, kad tai yra daugelio savo nesėkmių priežastis. Mamoplastika leidžia modeliuoti pieno liaukas paciento pageidavimu ir atleidžia mergaitę ne tik nuo fizinių netobulumų, bet ir nuo kai kurių psichologinių problemų.

Krūtų didinimas: dažnai užduodami klausimai

Klausimas: Kas atsitinka su implantais nėštumo metu ir po jo ir ar pavojinga žindyti vaiką įdėjus implantus?

Atsakymas: Deja, aiškaus atsakymo, kaip pasikeis jūsų krūtys po gimdymo, neįmanoma. Kiekvienas organizmas yra individualus, o nėštumas kiekvienam vyksta skirtingai, o tai atitinkamai lemia įvairius pokyčius. Paprastai po nėštumo krūtys padidėja. Kiek krūtys padidės įdėjus implantus, priklauso ir nuo šių implantų dydžio, ir nuo kiekvienos moters kūno ypatybių.

Jei krūtų didinimo operacija buvo atlikta nenupjaunant pieno latakų (o tai nutinka tik naudojant izolialapiliarinės prieigos metodą), tai moteriai išlieka galimybė žindyti vaiką ir, kaip rodo tyrimai, silikoniniai implantai neturi neigiamos įtakos pienas ir vaiko sveikata.

Klausimas: Ar laikui bėgant reikia keisti krūtų didinimo implantus?

Atsakymas: Patys krūtų didinimui naudojami implantai neturi galiojimo datos ir negali būti pakeisti. Pakartotinė intervencija reikalinga retais atvejais, kai implantas sukelia diskomfortą arba yra kokiu nors būdu pažeistas.

Klausimas: Norėčiau pasidaryti krūtų didinimo operaciją ir numesti 5-7 papildomus kg. Gydytojas sako, kad pirmiausia man reikia numesti svorio, o tada daryti operaciją. Kodėl?

Atsakymas: Gydytojas teisus, padidinimo operacijos metu turėtumėte būti tokios formos, kokią planuojate išlaikyti ateityje. Svorio pokyčiai pakeis ne tik kūno proporcijas, į kurias, beje, gali „netilpti" nauja krūtis, bet ir audinių būklę: krūtis gali nusmukti, sumažėti arba, atvirkščiai, padidėti. dydžio.

Klausimas: Ar galima padidinti krūtis?

Atsakymas: Jeigu jau padidinote krūtis, bet dėl kažkokių priežasčių norite pakeisti jos dydį, tuomet krūtų didinimą galima atlikti 2 kartą. Operacijos esmė nepasikeis, prieš pat montuojant naują implantą teks išimti senąjį. Tačiau krūtų didinimo galimybes ir galimybes reikės aptarti su savo chirurgu ir priimti sprendimą remiantis jo nuomone.

Klausimas: Nuo kokio amžiaus nebegalima daryti krūtų didinimo operacijos?

Atsakymas: Krūtų didinimas nereiškia amžiaus apribojimų, o svarbi bendra sveikatos būklė, audiniai, oda, lėtinių ligų buvimas ir pan. Tai, kas įmanoma vienai moteriai sulaukusi 50 metų, kontraindikuotina kitai, sulaukus 45 metų.

Klausimas: ar silikonas implantuose yra saugus?

Atsakymas: Papildomi tyrimai, kurių tikslas – ištirti implantų poveikį organizmui, patvirtino, kad silikoninis gelis jokiu būdu nedidina vėžio ir kitų krūties ligų rizikos, nedaro įtakos nėštumo eigai, krūties vystymuisi. kūdikis gimdoje ir žindymas.

Klausimas: Kada galiu vėl sportuoti po krūtų didinimo operacijos?

Atsakymas: Vidutiniškai reabilitacijos laikotarpis yra 4-6 savaitės po šio laikotarpio, moterys, kaip taisyklė, grįžta į savo įprastą gyvenimą. Tačiau konkrečiai fizinio aktyvumo atveju neturėtumėte pasikliauti „patyrusių" žmonių patarimais ar informacija iš kokių nors šaltinių. Vienintelis asmuo, kuris žino, kada galite grįžti į sporto salę, yra jūsų gydytojas.

Fizinio aktyvumo ribojimas yra dėl kelių priežasčių.

Pirma, prakaitas, aktyviai gaminamas sportuojant, labai kenkia pooperaciniams siūlams. Būtent tai siejama su ne tik fizinio aktyvumo, bet ir saulės buvimo ribojimu.

Antra, operacija visada yra stresas organizmui. Ir net jei to nebejaučiate, organizmui reikia laiko atsigauti. Neperkraukite savęs jokia fizine veikla (ir čia kalbame ne tik apie sportą), ypač jei reikia išnaudoti viršutinę kūno dalį. Tai, beje, taip pat pagreitins patinimo pašalinimo procesą.

Trečia, pasportavus tiesiog reikia nusiprausti po dušu, o vandens patekimas ant siūlių per pirmąsias 10-14 dienų yra nepageidautinas.

Didžiausias fizinis aktyvumas pirmosiomis savaitėmis po operacijos – neskubus vaikščiojimas, kuris pagerins kraujotaką.

Klausimas: Kada galiu pradėti degintis po krūtų didinimo operacijos?

Atsakymas: Pačiam implantui nekenkia nei saulė, nei soliariumas, tačiau pooperaciniai randai gali pastebimai patamsėti, todėl būnant paplūdimyje pirmaisiais metais po operacijos verta saugoti randus nuo saulės spindulių. Be to, reikėtų vengti lankytis paplūdimiuose, kol visiškai neužgis randai, nes. . . Nepageidautina, kad ant jų patektų prakaitas. Kitas dalykas, kurį verta žinoti apie saulės poveikį, yra tai, kad implantas taip pat įkaista saulėje, kaip ir jūsų kūnas, tačiau jis atvėsta daug lėčiau.

Klausimas: Ar po endoprotezavimo galima nešioti apatinę liemenėlę?

Atsakymas: Galima, bet ne anksčiau kaip po 20 dienų po operacijos. Taip yra dėl to, kad apatinė liemenėlės viela spaudžia randus, todėl jie gali negrįžtamai deformuotis.